Ürün Kategorileri
0326 441 40 40
Ne aramıştınız?
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Ara Toplam: 0.00

Hakkımızda

Belen Çiçekçilik sektörünün her alanında hizmet vermeye çalışmaktadır. Belen ilçesinde yer alan kesme çiçek mağazamızda her türlü buket, aranjman, düğün, açılış sepetleri ve cenaze çelengi ile hizmetinizdeyiz. Sitemizde gördüğünüz bütün ürünler, tasarım ekibimiz ve çiçek uzmanlarımız tarafından geliştirilmiştir.

Günümüz standartlarına uygun yapılan, vizyon ve misyonunu daima yenileyen, modayı ve trendleri takip eden ,her zaman kreatif tasarımlara imza atan Belen Açelya Çiçekçilik sürekli kendi kendine rekabet içerisindedir. Kişiye özel tasarımlar, renklerin dansı, çiçeklerin büyülü dünyası, kısacası firmamızda size özel mutlaka bir ürün bulacaksınız…

Yaptığımız işi, önemsiyor, sevgimizi katıyor, birikimlerimizi sanata dönüştürüp sizlere sunuyoruz…

 

Vizyonumuz

Sektörde , teknolojiyi, yenilikleri ve kendine güvenen, inanan insan gücünü harmanlayıp, müşterilerimizin tümüne sürdürülebilir bir güven ve kaliteden ödün vermeden siparişlerimizi hazırlayıp zamanın da teslim etmek.

Sürekli değişen ve gelişen çiçek dünyamızda sektöründe farklı tasarımlar yaratarak sektörün vazgeçilmezleri arasında olmak.

Misyonumuz

Kesme, saksı, yapay çiçek tanziminde rakiplerine oranla fark yaratarak yılların vermiş olduğu deneyim ile sektöründe öncü ve tek marka olma özelliğini sürdürebilir kılmak

Müşteri odaklı tasarımlar gerçekleştirerek kaliteli hizmet ve ürünü zamanında ve eksiksiz olarak tedarik etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.